Vill du söka en plats på Daglig verksamhet, eller har andra frågor om våra Dagliga verksamheter? Nedan finns kontaktpersoner.

Kontakt Stockholms län

Placeringsrådgivning:

Verksamhetschefer Stockholm Dagliga verksamheter

Sara Sondell, inriktning psykisk Ohälsa och Hemmasittare/Kliv Ut
Tel: 0733-40 51 54, mail: sara.sondell@nytida.se

Jenny Lindbratt, inriktning förvärvad hjärnskada och demens
Tel: 0763-40 74 37 mail: jenny.lindbratt@nytida.se

Erika Winterskov, inriktning autism och utvecklingsstörning Södra Stockholm
Tel: 0733-40 51 66, mail: erika.winterskov@nytida.se

Sara Widholm, inriktning jobb och praktik
Tel: 0733-40 51 56, mail: sara.widholm@nytida.se

Saousan Al Merai, inriktning skapande och natur
Tel: 072-386 95 97, mail: saousan.almerai@nytida.se

Peter Laestadius, inriktning autism och utvecklingsstörning Norra Stockholm
Tel: 070-166 58 10, mail: peter.laestadius@nytida.se

Kenth Ankerhag, inriktning autism
Tel: 070-417 69 85, mail: kenth.ankerhag@nytida.se

Kontakt södra Sverige

Placeringsrådgivning: